درباره ما

 

درباره خادمان


مجموعه خادمان با سابقه فعالیت درخشان 10 سال در زمینه های فرهنگی و قرآنی در دارلقرآن نورالمهدی (عج) و مهد ساحت نور و جدیدا با تأسیس فروشگاه خادمان سلامت و آموزشگاه های دخترانه و پسرانه ساحت نور در مقطع ابتدائی و آموزش مجازی امیدوار است با استعانت از خداوند متعال گامی اثر بخش و سازنده در جهت اعتلای فرهنگ قرآنی شهرستان طرقبه شاندیز برداشته و از همراهی شما قرآن آموزان عزیز بهره مند گردد .

ارتقای دانش قرآنی و مذهبی از جمله مهمترین اهداف مجموعه خادمان می باشد.

ساختار سازمانی بیمه

در كليه شعب بانک در مراکز استانيBank Assurance ارائه خدمات بيمه درسراسرکشور با به کارگيري جديدترين شيوه خدماتي و شهرهاي بزرگ منجر به گسترش چشمگير سهم بازار و توسعه خدمات در جهت تامين رضايت مشتريان بوده است. بيمه طي سالهاي متوالي فعاليت خود تاكنون بعنوان صد شرکت برتر کشور توسط سازمان مديريت صنعتي معرفي شده است.

1چرا بيمه خودرو ؟

حوادث و سوانح رانندگي مي تواند حتي براي بهترين رانندگان نيز اتفاق بيافتد. جبران اغلب اين خسارت ها خارج از توان مالي دارندگان و يا رانندگان خودرو ميباشد. شركت بيمه اين اطمينان را به شما مي دهد كه در صورت وقوع حوادث، با ارائه انواع پوشش هاي بيمه اي در کنار شما بوده و آرامش خيال شما را فراهم سازد.

2چرا بيمه عمر ؟

امروزه تحصيلات خوب، تهيه مسكن و .... هزينه‌هاي بسياري دارد. اگر مي‌خواهيد نياز عزيزانتان را تامين نماييد، اگر به دنبال سرمايه‌گذاري هستيد، بيمه بيمه‌نامه‌اي ‌متناسب با نياز و بودجه شما ارائه مي‌كند.

3چرا بيمه حوادث ؟

هر لحظه خطرات بي‌شماري جان و مال انسان را تهديد مي‌كند. شركت بيمه با اميد آنكه هيچ‌گونه حادثه‌اي براي هيچ‌يك از هموطنان عزيز رخ ندهد، با ارائه بيمه حوادث تلاش دارد تا آرامش خاطر حادثه‌ديدگان را در شرايط سخت فراهم سازد. شما مي‌توانيد با بخش كوچكي از درآمد خود، هزينه‌هاي سنگين وقوع حوادث غير مترقبه را جبران كنيد. بيمه حوادث پشتوانه‌اي محكم و آرامش خاطري براي روزهاي سخت زندگي است.


مشتریان

All Rights Reserved. SEE5