دارالقران نورالمهدی عج الله فرجه آموزش و پرورش طرقبه – شاندیز

درباره دارالقران

با درود فراوان به روان پاک پیامبر اعظم و عترت مطهرشان و سلام و صلوات بر مهدی موعود. و اما در هر زمان انسان هایی بوده اند که با شناخت عمیق از ارزش های والای دینی و قرآن آستین همت بالا زده و با اقدامات شایسته خود معارف الهی را نشر داده اند در شهرستان طرقبه نیز شخصیت وارسته استاد ارجمند و متخصص علوم قرآنی جناب آقای استاد جواد رمضانی و تنی چند از خیرین،معتمدان و مجموعه خدوم "مجمع فرهنگی خادمان ساحت نور" در راستای اهداف والای انقلاب و اسلام عزیز رونق و توسعه دارالقران نورالمهدی عج الله فرجه شهرستان طرقبه شاندیز را سرلوحه فعالیت های خود قرار دادند که طی این سالها علاوه بر توسعه زیربنایی و ساخت و سازهای عمرانی، تعمیرات و تجیهز مجموعه، منشاء خیرات و برکات فراوانی در نشر معارف قرآنی بوده است.

اخبار و گزارشات دارالقران نور المهدی عج الله

  گزارش های تصویری از فعالیت های دارالقران نور المهدی عج الله

  parallax background

  اهداف دارالقران نورالمهدی عج الله فرجه


  1. ارتقاء سطح كمي و كيفي توانايي خواندن و فهم قرآن و بهر‌ه‌گيري هر چه بيشتر از آن؛ 2. ايجاد زمينه و بستر مناسب براي گسترش مراكز قرآن آموزي و ترويج فرهنگ قرآني؛ 3. غني‌سازي اوقات فراغت دانش‌آموزان از طريق انس با قرآن؛ 4. ايجاد زمينه مناسب براي جلب مشاركت اقشار مختلف مردم در امور قرآني؛
  مجموعه فرهنگی تفریحی دارالقرآن الکریم مجهز به وسائل بازی، سالن همایش و جلسات، سالن ورزشی چند منظوره سرپوشیده، کتابخانه، واحد اینترنت، درای هشت باب کلاس درسی،امور حافظان در دو بخش ویژه برادران و خواهران ضمن پذیرش علاقه ­مندان به حفظ قرآن كریم، متناسب با میزان آمادگی آنان برنامه مناسبی ارائه و كلاس­هایی را نیز برگزار می­ نماید.

  واحد جذب كمك­های مردمی به صورت های زیر در خدمت نیکوکاران عزیز می باشد

  ارتباط با دارالقران نورالمهدی عج الله تعالی لطفا انتخاب کنید